Önder Ticaret
Bolu LPG
0549
265 85 74 BOLU LPG 265 85 74 BOLU LPG 265 85 74
0374 333 0 333
Araç Bakımı

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle motor modeline bağlı olarak her 10.000 km' de bir dizi kontrol ve bakım işlemleri programlanmıştır. Ancak bu periyodik bakımın, aracın tüm gereksinimini tamamen kapsamayacağını bilmeniz önemlidir. Ayrıca 10.000 km bakımı öncesinde ilk dönemde ve sonrasında, bir bakımla başka biri arasında rutin bakım ve sıvıların tamamlanması, lastik basınç kontrolü gibi sıradan bakım işlemlerinin yapılması gereklidir. Her bakım esnasında programlanmış olana ilave olarak başka parça değişimleri veya onarımlarına ihtiyaç çıkarsa bunlar müşterinin onayı ile gerçekleşebilir.

Uzmanları tarafından ve zamanında yapılan kontrol ve değişimlerin, sizi maddi ve manevi yönden zor durumda bırakacak sonuçlardan koruyacağını bir kere daha hatırlatmak istiyoruz

Araç bakımının amacı, aracın ve motorun ömrünü uzatmak olduğu için düzenli yapılan bakımlar, aracın daha uzun süre kullanılmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda trafikteyken beklenmedik sorunların çıkmasını önleyecektir.

Araç bakımları, her aracın tipine, modeline ve markasına göre değişiklik gösterebilir; fakat genel olarak belirlenmiş standart bakım süreleri de bulunmaktadır.

Araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de düzenlı araç bakımını yaptırmaktır. Düzenli olarak araç bakımını yaptırmayan araç sahipleri, hem kendi hem de trafikteki diğer sürücülerin hayatlarını tehlikeye atabilirler.

GALERİ